D.U.K.

Kaip greitai galiu parduoti automobilį ar kitą transporto priemonę?
Reikia užpildyti užklausos formą eančią tinklapyje arba paskambinti mums telefonu 8-603-96660, visa tai užtruks vos kelias minutes ir mes su jumis patys susisieksime. Svarbu nepamiršti nurodyti savo telefono numerio. Automobilių supirkimas be streso. 
Kada galiu sulaukti kainos pasiūlymo?

Preliminarę kainą telefonu pasiūlysime iš karto. Tačiau reikia nepamiršti nurodyti visus transporto priemonės defektus ir kitą tikslią techninę informaciją, kuri gali turėti įtakos kainai.

Nuo ko priklauso kaina?

Automobilio supirkimo kaina priklauso nuo transporto priemonės techninio stovio, komplektacijos ir yra svarbu ar turi visus reikalingus dokumentus.

Kuris būdas greičiausias parduoti automobilį?

Jei norite skubiai parduoti savo automobilį tuomet susisiekite su mumis telefonu 8-603-96660 ir gausite pasiūlymą iš karto. Automobilių supirkimas webuycars.lt sutaupys Jūsų laiką ir nereiks leisti pinigų talpinant skelbimų į autoplius, autogidas ar kitus portalus.

Ar superkate visus automobilius?

Superkame visų markių bei modelių automobilius, transporto priemonės techninis stovis yra nesvarbus.

Kiek laiko užtrunka kol yra gaunamas pasiūlymas?

Atsakymas į Jūsų pasiūlymą gali užtrukti iki 1 darbo valandos, mes stengiamės kuo greičiau atsakyti į visus gautus pasiūlymus. Mes gauname didelį kiekį užklausų, bei skambučių, tačiau į visus juos visada atsakome kaip įmanoma greičiau.

Ar galiu pasiūlyti kitas transporto priemones?

Taip, pasiūlyti galite ne tik automobilius. Mes superkame motorolerius, motociklus, visureigius, mikroautobusus, žėmės ūkio techniką, traktorius, sukvežimius. Taip pat, superkame priekabas.

Kuriuose miestuose superkate automobilius?

Mes superkame automobilius visoje Lietuvoje.

Ar dirbate savaitgaliais ir švenčių dienomis?

Mes superkame automobilius ir kitas transporto priemones 24/7 365 dienas per metus. 
Atvykstame Jums patogiu laiku.

Ar galiu pasiūlyti automobilį per Facebook?

Taip. Mes taip pat turime Facebook automobilių supirkimo paskyrą. Nuorodą rasite ČIA →

Kas yra SKD kodas?

SDK – tai unikalus transporto priemonės savininko deklaravimo kodas, kuris sudarytas iš 8 raidžių. Jį reikia turėti visoms šalyje esančioms ir Lietuvos gyventojams ar įmonėms nuosavybės teise priklausančioms transporto priemonėms. Taip pat, naujas kodas sugeneruojamas kiekvieną kartą pasikeitus transporto priemonės savininkui.

SVARBU. SDK būtina turėti ne tik registruojant transporto priemonę, bet ir norint ją parduoti. Automobilių supirkimas WeBuyCars.LT padės Jums užpildyti visus reikiamus dokumentus norint parduoti automobilį.

Nuo 2021 m. gegužės 1 d. Lietuvos gyventojai tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gali parduoti tik tas transporto priemones, kurios jau turi SDK.

Jei transporto priemonė buvo įsigyta ir registruota Lietuvoje iki 2021 m. gegužės 1 d., tokiu atveju jai SDK buvo sugeneruotas automatiškai (išskyrus laikinai registruotas ir išvežamas į užsienį transporto priemones). Taigi, jų savininkams daryti nieko nereikia, o pasitikrinti priskirtą kodą galima tiesiog internetu →

Kokie yra automobilių supirkimo privalumai?

1. Automobilių supirkimas be streso. Pardavėjams nereikia gaišti laiko ruošiant automobilį apžiūrai. Tenka sutikti, kad automobilio plovimas, salono valymas, ir t.t. pareikalauja ne taip ir mažai laiko, ir ne visada automobilio apžiūra garantuoja sėkmingą automobilio pardavimą. Tačiau tai kainuoja ir laiko ir pinigų.

2. Pardavėjui nereikia talpinti skelbimų įvairiuose populiariuose portaluose – skelbimų patalpinimas iš tiesų neretais atvejais kainuoja gana nepigiai, tad tokių išlaidų galima išvengti. Taip pat, daugelis žmonių tiesiog neturi tam laiko. Automobilių supirkimas yra vienas iš paprasčiausių ir greičiausių būdų parduoti nebereikalingą automobilį taupant tiek laiką, tiek pinigus.

3. Labai greitai galima susitarti dėl automobilio pardavimo – gana dažnais atvejais tai galima padaryti dar tą pačią dieną ar net per valandą.

4. Automobilių supirkimas galimas ir tada, kai transporto priemonė yra idealios būklės, ir tuomet, jei automobilio būklė yra kritiška ar net po avarijos

5. Kitas svarbus dalykas – tai pinigų suma, gaunama už parduotą automobilį. Daugelis žmonių yra linkę manyti, kad automobilių supirkėjai siūlo labai menką pinigų sumą, tačiau tai nėra tiesa. WeBuyCars.lt visada pasiūlys gerą kainą už automobilio supirkimą.

Susisiekime

Automobilių supirkimas be streso Automobilių supirkimas be streso Automobilių supirkimas be streso Automobilių supirkimas be streso

Sell your car in Lithuania! Get a free quote! Call us or send an email!

© 2021 Webuycars. Sukurta: JV